+420 725 995 367 | info@duhovka-tabor.cz

O nás

O nás

                                          

 Duhovka by se dala moderně nazvat concept storem...náš koncept a cíl je jednoduchý...nabídnout zajímavé věci pro potěchu těla i duše, pro malé i větší (např.: vlny splňují obojí, při pletení potěšíte duši a hotovým výrobkem zahřejete tělo).

Koncept se stejně jako náš název i umístění kamenné prodejny (jsme v Táboře už na třetím místě, na Žižkově náměstí) vyvíjel a vyvíjí. Od začátku jsme věděly, že nechceme být pouze a jen hračkářství, ale zjistit, co přesně a od koho trvalo delší dobu (a proces stále trvá a doufáme, že nikdy neskončí). Chceme v Táboře i online nabízet zboží, které nám tady chybělo. V kamenné prodejně využít úžasného prostoru k občasným pop up prodejním výstavám a jiným akcím.

A kdo stojí za Duhovkou? Jsme rodinný podnik, matka s dcerou. Jaromíra má ráda kontakt se zákazníky (menšími i většími) a objevování nového zboží. Tereza zase raději zůstává administrativní silou v pozadí. Dohromady jsme team, matka a dcera, které se občas škádlí, ale pak si uvědomí, že se spolu báječně doplňují (dle slov dlouholetých nestranných pozorovatelek - díky, Evo a Teri;-)), spolupracují spolu rády a vzájemně se obohacují.

 

 

 

Novinky a zajímavosti v newsletteru Duhovka Tábor
logo
+420 725 995 367 | info@duhovka-tabor.cz
10.12. 2017
Dnes přidány do eshopu české společenské a didaktické hry

Společenské a didaktické hry od české firmy pro různé věkové skupiny najdete nově v eshopu http://www.duhovka-tabor.cz/4bambini/

10.12. 2017
Sleva na mazlíčky Kippins

Jako dárek k druhé adventní neděli Vám nabízíme slevu na mazlící usínáčky KIPPINS. V nabídce máme tyto krásné kamarády ze zvířecí říše, vyrobené z..

24.05. 2017
UASHMAMA kabelky, tašky a vaky z celulózy

Papírové kabelky, tašky a vaky UASHMAMA® jsou vyrobené z převratného materiálu..

SEO optimalizace