+420 725 995 367 | info@duhovka-tabor.cz

O nás

O nás

                                          

 Duhovka by se dala moderně nazvat concept storem...náš koncept a cíl je jednoduchý...nabídnout zajímavé věci pro potěchu těla i duše, pro malé i větší (např.: vlny splňují obojí, při pletení potěšíte duši a hotovým výrobkem zahřejete tělo).

Koncept se stejně jako náš název i umístění kamenné prodejny (jsme v Táboře už na třetím místě, na Žižkově náměstí) vyvíjel a vyvíjí. Od začátku jsme věděly, že nechceme být pouze a jen hračkářství, ale zjistit, co přesně a od koho trvalo delší dobu (a proces stále trvá a doufáme, že nikdy neskončí). Chceme v Táboře i online nabízet zboží, které nám tady chybělo. V kamenné prodejně využít úžasného prostoru k občasným pop up prodejním výstavám a jiným akcím.

A kdo stojí za Duhovkou? Jsme rodinný podnik, matka s dcerou. Jaromíra má ráda kontakt se zákazníky (menšími i většími) a objevování nového zboží. Tereza zase raději zůstává administrativní silou v pozadí. Dohromady jsme team, matka a dcera, které se občas škádlí, ale pak si uvědomí, že se spolu báječně doplňují (dle slov dlouholetých nestranných pozorovatelek - díky, Evo a Teri;-)), spolupracují spolu rády a vzájemně se obohacují.

Otevírací doba:

pondělí, úterý  13-17

středa 10-17

čtvrtek zavřeno

pátek 13-17

sobota, neděle zavřeno (otevíráme na různé akce, sledujte náš Facebook a Instagram, včas se vše dozvíte)

 

 

 

Novinky a zajímavosti v newsletteru Duhovka Tábor
logo
+420 725 995 367 | info@duhovka-tabor.cz
22.07. 2018
Uashmama - nové kousky

Do e-eshopu jsem přidala krásnou proplétanou La Bustu, platinovou Tracollu i zlatou Paris...

08.05. 2018
Novinky od Uashmama

Do eshopu jsem přidala nové tašky Uashmama. Všechny celulozove vaky i tašky najdete na http://www.duhovka-tabor.cz/uashmama/  

19.04. 2018
Nově přidána možnost dopravy přes službu Zásilkovna

Nevyhovovala Vám naše nabídka dopravy? Nově máme v nabídce Zásilkovnu za 69Kč, od 2000Kč je doprava zdarma.

SEO optimalizace