+420 725 995 367 | info@duhovka-tabor.cz

O nás

O nás

                                          

 Duhovka by se dala moderně nazvat concept storem...náš koncept a cíl je jednoduchý...nabídnout zajímavé věci pro potěchu těla i duše, pro malé i větší (např.: vlny splňují obojí, při pletení potěšíte duši a hotovým výrobkem zahřejete tělo).

Koncept se stejně jako náš název i umístění kamenné prodejny (jsme v Táboře už na třetím místě, na Žižkově náměstí) vyvíjel a vyvíjí. Od začátku jsme věděly, že nechceme být pouze a jen hračkářství, ale zjistit, co přesně a od koho trvalo delší dobu (a proces stále trvá a doufáme, že nikdy neskončí). Chceme v Táboře i online nabízet zboží, které nám tady chybělo. V kamenné prodejně využít úžasného prostoru k občasným pop up prodejním výstavám a jiným akcím.

A kdo stojí za Duhovkou? Jsme rodinný podnik, matka s dcerou. Jaromíra má ráda kontakt se zákazníky (menšími i většími) a objevování nového zboží. Tereza zase raději zůstává administrativní silou v pozadí. Dohromady jsme team, matka a dcera, které se občas škádlí, ale pak si uvědomí, že se spolu báječně doplňují (dle slov dlouholetých nestranných pozorovatelek - díky, Evo a Teri;-)), spolupracují spolu rády a vzájemně se obohacují.

 

 

 

Novinky a zajímavosti v newsletteru Duhovka Tábor
logo
+420 725 995 367 | info@duhovka-tabor.cz
18.02. 2018
Dnes přidány do eshopu další DJECO kreativní výtvarné sady

Dnes přidány do eshopu další DJECO kreativní výtvarné sady - pískujte, vyrobte si papírové náramky, lepte, domalujte obrázky, razítkujte....hlavně si to SPOLEČNÉ..

07.01. 2018
Dnes přidáno do eshopu DJECO Volubo

Dnes přidáno do eshopu DJECO Volubo, krásné stavebnice podporující kreativitu. http://www.duhovka-tabor.cz/detail/volubo-3d-zvirata-dj05630/  

07.01. 2018
KINOPTIC dopravní prostředky v eshopu

Geniální kousek od Djeca z řady Kinoptik. Jedná se o magnetický hlavolam, který využívá mystifikační optický klam k vytvoření magických pohyblivých obrazů..

SEO optimalizace