+420 725 995 367 | info@duhovka-tabor.cz

O nás

O nás

                                          

 Duhovka by se dala moderně nazvat concept storem...náš koncept a cíl je jednoduchý...nabídnout zajímavé věci pro potěchu těla i duše, pro malé i větší (např.: vlny splňují obojí, při pletení potěšíte duši a hotovým výrobkem zahřejete tělo).

Koncept se stejně jako náš název i umístění kamenné prodejny se vyvíjel a vyvíjí. Od začátku jsme věděly, že nechceme být pouze a jen hračkářství, ale zjistit, co přesně a od koho trvalo delší dobu (a proces stále trvá a doufáme, že nikdy neskončí). Chceme v Táboře i online nabízet zboží, které nám tady chybělo. V kamenné prodejně využít úžasného prostoru k občasným pop up prodejním výstavám a jiným akcím.

A kdo stojí za Duhovkou? Jsme rodinný podnik, matka s dcerou. Jaromíra má ráda kontakt se zákazníky (menšími i většími) a objevování nového zboží. Tereza zase raději zůstává administrativní silou v pozadí. Dohromady jsme team, matka a dcera, které se občas škádlí, ale pak si uvědomí, že se spolu báječně doplňují (dle slov dlouholetých nestranných pozorovatelek - díky, Evo a Teri;-)), spolupracují spolu rády a vzájemně se obohacují.

Otevírací doba:

Během karantény máme zavřeno a objednávky z eshopu s osobním odběrem si můžete vyzvednout v pátek od 16 do 17hodin

pondělí, úterý, středa  12-17

čtvrtek zavřeno

pátek 12-17

sobota 10-12

neděle zavřeno (otevíráme na různé akce, sledujte náš Facebook a Instagram, včas se vše dozvíte)

 

 

 

Novinky a zajímavosti v newsletteru Duhovka Tábor
logo
+420 725 995 367 | info@duhovka-tabor.cz
24.11. 2020
Tipy do adventního kalendáře

Blíží se nám první adventní neděle. Připravuje pro děti kalendář? A budou mít čokoládový kupovaný nebo vyrábíte a sháníte ještě nějaké drobnosti? Máme pro..

18.11. 2020
Na Facebooku a Instagramu běží naše první soutěž

U příležitostvi státního svátku 17.listopadu jsme vyhlásily naši první duhovkovou soutěž. Sledujte náš Instagram a Facebook a soutěžte s námi.

13.11. 2020
Dnes do eshopu přidány krásné mini kaleidoskopy LONDJI

Unikátní kaleidoskop s půvabnými ilustracemi. Na rozdíl od klasických kaleidoskopů, které vytvářejí vzory z malých střípků, Londji kaleidoskop vytvoří magické..

SEO optimalizace